.
25 MART BİR ŞANTAJ MIYDI? ŞANTAJI YAPANLAR AMAÇLARINA ULAŞTI MI? T.ERDOĞANDAN İSTEDİKLERİNİ ALDILAR MI? PDF Yazdır E-posta

Bu makale 2437 defa okunmuştur.

Yazar Nur Okutmuş/haberdaşgazete   
Çarşamba, 26 Mart 2014 23:09
Bana  bu iddia;  ilk internette  dolaşmaya  başladığı andan itibaren  ters  geldi. Böyle  bir şey davulla  zurna ile  haber verilir mi?
Ya bu karşı tarafa önlemini  al demektir yada şantajla karşı tarafı dize getirmektir.
Eeee peki şimdi hangisi oldu? Büyük ihtimalle her ikisi de!
İddialara  göre 25 Martta öyle birşey ortaya çıkacaktı ki,  Tayyip koltuğunda oturmayacaktı.
HERKES 25 MART'A KİLİTLENDİ.
Öyle  ya ne olacaktı da onca şoktan, onca rezillikten  sonra  hala  yerinden kıpırdamayan Tayyip Erdoğan  koltuğundan inecekti...
25 mart'a dair spekülasyon ve merak aldı başını.
Bu Erdoğan'ı da öyle  korkuttu ki... tüm dünyayı  karşısına  almak  pahasına erdoğan'a Twetter'ı bile  kapattırdı. Belli ki vardı önemli bir şeyler.
Ortaya  spekülatif  iddia  atıldı.
Bunlardan birincisi Muhsin Yazıcıoğlu ile  ilgiliydi:
konuya dair; ŞU KONUŞMA DOLAŞTI İNTERNETTE...
Tayyip Erdoğan Hayrettin Karaman'la konuşuyor: Devletin korunması için  müslüman bir kişinin  öldrülüp öldürülemeyeceğini  soruyor.
Hayrettin karaman  fetva veriyor: " Öldürülebilir."
Erdoğan bu fetvayı aldıktan sonra hakan Fidanı arıyor!
"tamam  ben  fetvayı aldım. Bu işi  hallet " ...diyor
hakan Fidan: "emredersiniz wfwndim. gereğini yapacağım" ...diyor.
HELKOPTERİN DÜŞTÜĞÜ ÜN:
Hakan Fidan: Tamam edendim. Hallettik.
R.T. Erdoğan: " Nasıl oldu? Daha  hiçbir yerde haber filan yok.
Hakan Fidan: "helikopteri indirdik efendim. Çocuklar gerekeni yapmış"
R.T. Erdoğan:  "Aman dikkatli. herşey kaza gibi görünsün."
Hakan Fidan:  "Tamam efendim. şimdi  izliyorum ben. kaza olarak veriliyor.  Çok temiz oldu..."
25 mart'a çeyrek kala BBP genel başkanı Mustafa Destici, Bugün televizyonuna  çıktı.
Ama gelin görün ki;herkes  önemli açıklamalarda bulunacağını  beklerken Destici,
kendisine  soracağı soruları hazırlamış olan  gazeteciyi  bile  şaşkınlığa  uğrattı.
Mustafa Destici bu güne  kadar  iddia edilenlerin dışında  h,iç bir şey söylemedi.. hatta  bu güne kadar  söylenenleri bile
olabildiğince yumuşatarak dile  getirdi. Ve  bana före tedirgindi.
Ya; BBP kendisini  gündemde  tutmak  ve taban kazanmak için  Muhsin Yazıcıoğlu olayına  sır perdesi yapıştırıyor...
M. Yazıcıoğlu üzerinden  parsa  toplamaya çalışıyor.
Destici'ni tavrı benim aklına:
Ya; Onların  ortaya  koyduklarını  birileri yanlış  anlıyor veya  kendi işlerine  geldiği gibi  sündürüp kullanıyor...
Yada  BBP başkanı Destici geri  vites  yaptı.
Yada... Birileri Desticinin sesini  kıstı, bir  şekilde  susturdu... Bugün Tv. de Destici'nin  konuşmasını  dinledim...
O iddialardan,  sert söylemlerden ve kesin diye  ortaya koydukları çıkışlardan eser yoktu. destici   pamuk gibiydi...
Destici beklentileri boşa çıkardı.
Ortalıkta  dolaşan 2. İddia  "MUTA" idi.
Tayyi Eerdoğan'ın haber Spikeri Defne samyeli ile  aralarında ilişki olduğu.  Hatta  aralarında MUTA  nikahı olduğu.
İkisini  görüntülerinin ortaya çıkacağı...
ortalıkta dolaşan 3. iddia ise:
Abdullah Öcalan ve Tayyip Erdoğan arasında  geçen birebir pazarlık konuşmalarının  ses kayıtları.
Ama bu, Öcalan'ın "AKP ile  ittifak  yapılabilir. İstanbul Belediyesinde  bize 10.000 kadro versinler...
biz de onları metropollerde  destekleyelim" ve hatta  daha  fazlası. İmralı'da  kendi  aralarında  konuşma  olarak verildi.
Görüldüğü  gibi... bunların  hiçbiri Erdoğan'ı koltuğundan etmedi. 
Zira  bunların hiç biri 17 Aralık operasyonundan  daha  önemli  değildi  ve  bilinmedik, tahmin edilmedik  şeyler  değildi...
ve bunlarda öylesine sündürülüp gitti.  24'ünde Burak Erdoğan'ın  sevgilisi ile  olan konuşması ortaya  çıktı ama..
Burak  erdoğan'ın sevim Tanürek'in  ölümüne  sebebiyet  vernesinden, gemi üzerine  gemi almasından  önemli   değildi.
Belli ki daha  büyük bir şeyler vardı.
Peki ne oldu? ERDOĞAN'DAN ALAN ALACAĞINI  ALDI. ERDOĞAN BİR  SÜRE DAHA ÖMRÜNÜ  UZATTI... 

mod_vvisit_counterBugün859
mod_vvisit_counterDün1672
mod_vvisit_counterBu hafta859
mod_vvisit_counterBu ay8320
mod_vvisit_counterTüm2620521