.
Uyduruk bir dava, gene uyduruk biçimde bitti... bitiyor. PDF Yazdır E-posta

Bu makale 2667 defa okunmuştur.

Yazar Nur Okutmuş   
Pazartesi, 10 Mart 2014 20:37

Aniden, hiç umulmadık bir biçimde tüm  tutuklular  salıverildi.

Gene de gözümüz  aydın! Tahliyeler seçime  yetişti

Tahliye olanlara gözünüz  aydın diyorum ve Tuncay Özkan’ı  Özel olarak kutluyorum!

"Şeytanla yatağa girdiler Çarpılarak çıktılar!" ...."Bu  ülke  hırsızların ve katillerin  eline  bırakılamayacak kadar büyük." .../Tuncay Özkan

İşte bu.

Bugünü ben  zafer olarak görmüyorum. Zafer o insanları oraya  sokturmamak ve onca  insanı perişan etmemekti.

Zafer iki yapı arasındaki  kapışmanındır. Onlar  arasındaki "Kin"indir!

Zafer Tayyip cemaatinin, diğer Cemaate olan  nefret ve kininindir!

Eğer  ilk hamlede  Cemaat yenilseydi, bu zaferi kutlamak  sözkonusu olur muydu?.

Düşünün bir kere:

___Bu davanın  savcısıyım  diyen kimdi?

___Övünerek  bana saygısızlık yapanlar  Silivri  zindanlarında, diyen kimdi?

___Suikast uydurmacasıyla polisi kozmik odaya sokup, TSK'nın  tüm gizli  bilgilerini  talan ettiren kimdi?

___Silivri’ye  destek için giden insanların üzerine  Polisi, TOMA'ları salan, o insanları kırdıran kimdi?

___Ergenekon, Balyoz ve diğer  tek amacı TSK'nın  yapısını  değiştirmek olan sözde davalar yüzünden... o insanların sabahın 5.nde evleri basılarak herşeylerine  el konulup götürülürken, o insanlar zindanlarda olmadık işkenceler görürken ve ölürken, itibarsızlaştırılırken Erdoğan'ın itiraz ettiğini  duydunuz mu?

___Tayyip Erdoğan'ın  kendi MİT müsteşarını kurtarmak için özel kanun çıkarıp  kurtardığını  gördük  ama, mesai  arkadaşım  dediği Org. İlker Başbuğ'u  kurtarmak için kılını kıpırdattığını gördünüz mü?

O yüzden Tayyip Erdoğan  iş kendisine  gelip dayanınca, kendini  günahsız kuzu gibi göstererek kimseyi kandıramaz.

Biz  onun  neyi ne için yaptığını  çok  iyi biliyoruz.

BEN MASUMUM, HER ŞEYİ  PARALEL YAPI YAPTI, BÜTÜN SUÇ ONLARIN  DİYEREK İŞİN İÇİNDEN  SIYRILAMAZ!

Onun nasıl  bir  Kuzu postuna  bürünmüş Kurt olduğunu  çok iyi  biliyoruz.

Kimse de  unutmasın!

Bunu  bilerek davranmamız  mutlak olandır. Bu davranışıyla  kimseyi kandıramaz.

O insanların  hayatlarından  çalınan  her günün, her saatin hesabını bizzat Tayyip Erdoğan ve camiası da sonuna kadar vermelidir.

Bu davaların sonuçlandırılmasıyla, gecikmiş tahliyelerle...

Tayyip Erdoğan ve yandaşları yolsuzluk, rüşvet, hırsızlık, cinayet ve katliamlarını örtemez!

Suçlarından sıyrılamaz!

Ahlaksızlıklarını  kapatamaz!

Yaşananlara  bir  savaş gözüyle bakarsak; savaşta  elbette düşmanın  boşluklarından,

Zaaflarından, hatalarından ve çelişkilerinden yararlanmak... fırsatları değerlendirmek  esastır. 

Herşey özgürlük için değil mi? Allah kimseyi  1 gün bile  özgürlüğünden koparmasın...

Bu anlamda  bütün tahliye olanlara gözünüz  aydın diyorum.

Ama; Tuncay Özkan... sana bravo! Senin yüreğini, yürekten kutluyorum.

Önce  seni tahliye ettiler.  Daha  sonra birkaç kişinin ardından Doğu Perincek'i  saldılar.
Bunda bir  gizli  amaç  var mıydı?  seçimlere; Doğu perincek tahliyesi yetiştirildi filan denmesin sislemesi varmı işin ardında?

malum son zanmanlarda İP işi gücü bırakmış  AKP'ye değil CHP'ye yüklenir olmuştu. 

Ulusal kanal'a bazı firmaların  verdiği şaşırtıcı  reklamları da es geçiyorum....

yani  durum  bazı pazarlıklara mı tabi? Malum AKP inişte, CHP ve MHP Çıkışta...

Belkide  senden pasif bir söylev bekliyorlardı. Hani belki gizli bir  teşekkür ve belki de destek...

Ama o bitkin-şaşkın  görünüşüne,  sapsarı  sağlıksız görünen yüzüne karşın sen, onlara  beklediğini  vermedin!

517 gün hücrede  geçen günler den sonra şu son gelişmeleri... Çok güzel  dile  getirdin.

Durumu  çok iyi değerlendirdin. Durumun tamamen  siyasi olduğunu dile getirdin.

Boynunu uzatmadın. durumun bilincinde çok  saygın biçimde dimdik  durdun ve  belki  teşekkür  bekleyenler  vardı ama...

sen onlara  bu  zevki tattırmadın. Bu günü  zafer ilan etmedin.

Çıkarılmanızın  asıl nedenini çok güzel ortaya koydun!

"Şeytanla yatağa girdiler Çarpılarak çıktılar!" "Bu  ülke  hırsızların ve katillerin  eline  bırakılamayacak kadar büyük." dedin!

İşte işin özeti bu... ve  sen bunu en güzel şekilde dile  getirdin. Türkiye bir liderine  daha  kavuştu... ve ben bunun için mutluyum!

Nur Okutmuş

mod_vvisit_counterBugün934
mod_vvisit_counterDün1672
mod_vvisit_counterBu hafta934
mod_vvisit_counterBu ay8395
mod_vvisit_counterTüm2620596