.
ALKIŞLIYORUM..! Meclis kapandı… Fezlekeler meclise geldi.. :))) PDF Yazdır E-posta

Bu makale 2817 defa okunmuştur.

Yazar Nur Okutmuş   
Çarşamba, 05 Mart 2014 19:46

HER ŞEYLERİ YALAN, DOLAN, ALDATMACA, KANDIRMACA

Yani Fezlekelerin tartışılması  seçim  sonrasına  kaldı.

Allem ettiler, kallem ettiler, yasaları altüst ettiler… Fezlekelerin meclise  gelmesini  geciktirdiler!

Yani hep kurnazlık, hep kandırmaca ve paçayı nasıl kurtarırız çabaları... yazık, çok yazık.

Bir ülkenin  en üst konumunda olan insanlar  bu hale  gelir  mi?

Bir  devletin  yöneticileri  tüm  umutlarını  cehaletin takdirine bırakıp... "biyat" edenlere  tüm  umudunu  bağlar  mı?

Tüm  gelişmiş ülkeler vatandaşlarının  en iyi şekilde  eğitim alması için çabalarken...

bir  devlet yöneticisi, hele de bu  çağda cahil kalsın diye habire imamlığa özendirir mi?

Bir  devlet  yöneticisi sadece  kendi  çıkarı için; halkının  cahilliği, bat  etmesi üzerine  tüm yönetim sistemini  kurar mı?

Ayrımcılığa  karşıyım diyen bir  Başbakan  Alevi-Sunni diye kurumsallarını  bile  AYIRIR MI?

Dersimi  dilinden  düşürmeyen… Alevi diye  Hakimini,  vatandaşını  ayırır mı?

Ses kayıtlarında  bile  var...

Bir devlet  başkanı; kendisine  emanet  edilen  vatandaşı ve onun emanet  ettiği devletini kötüye kullanır  mı?

Milletin emanet ettiği  devletin  malını, mülkünü zimmetine  geçirir mi?

Bunun için  çeteleşir mi?

Çetelere  teslim  olur mu?

Milleti-devleti çetelere  teslim eder mi?

Ey Tayyip Erdoğan söyle; kaliteli, iyi niyetli, samimi bir Başbakan böyle yapar mı?

Bu arada Cemil Çiçeğ'i de pas  geçmeyelim.

Bize artık  AKP'de elle tutulacak  bir  tek adamın bile kalmadığını  gösterdiği. için...

mod_vvisit_counterBugün983
mod_vvisit_counterDün1672
mod_vvisit_counterBu hafta983
mod_vvisit_counterBu ay8444
mod_vvisit_counterTüm2620645