.
Erhan Göksel Neden Sansürlendi? PDF Yazdır E-posta

Bu makale 5790 defa okunmuştur.

Yazar Abdurrahim Sercan   
Pazartesi, 06 Ekim 2008 19:31

www.acikistihbarat.com
  31.05.2008    (Açık ıstihbarat : Erhan Göksel'in ortaya attığı iddiaların doğruluğu/yanlışlığı bir yana; CHP'nin Tayyip Erdoğan'ın Paksüt'le ilgili yasadışı dinleme yaptırdığı iddialarının peşine düşmek yerine; Önder Sav'ın basiretsizliğine düğümlenen bir fiyaskoya CHP'nin bütün inandırıcılığını yıkma pahasına yüklenmesi; Türk siyasetinin en kör göze parmak kayıkçı kavgasının aktörleri Baykal-Erdoğan'ın dayanışması listesine altın harflerle yazılmıştır.)

FLASH TV'de her Pazar izlenme rekorları kıran GERÇEK GELECEK programı, 1 Haziran 2008'de yayından kaldırıldı.
Peki, bu sansürlenen programda Erhan Göksel neler konuşacaktı?

ışte, http://www.versohaber.com/ daki tanıtım filminde, sansürlenen 1 Haziran programında deşifre edileceği söylenen konular:
AKP HÜKÜMETı NE OLDU DA GAP KONUSUNDA BıRDENBıRE ATAğA GEÇTı? 2002'DEN BERı UYKUYA YATIRDIğI BU PROJEYı NEDEN BUZDOLABINDAN ÇIKARTTI?
CUMHURBAşKANI ABDULLAH GÜL'ÜN ÇANKAYA KÖşKÜNDE VERDığı ÖğLEN DAVETLERı ıLE 28 şUBAT 1997'DEKı TARıKAT DAVETLERı ARASINDA NE FARK VAR?
BAşBAKAN'IN ÇOCUKLARINI YURTDIşINDA OKUTAN REMZı GÜR, MıLLETVEKıLLERıNE CUMHURBAşKANLIğI SEÇıMLERıNDE GÜL'E OY VERSıNLER DıYE RÜşVET VERMEYE TEşEBBÜSTEN MAHKUM OLURKEN KıMıN ADINA HAREKET EDıYORDU?
TRıLYON DAVASINDA NECMETTıN ERBAKAN HAPıS CEZASINA ÇARPTIRILIRKEN, AYNI DAVADA GEÇMışTE DOKUNULMAZLIKTAN YARGILANAMAYAN CUMHURBAşKANI ABDULLAH GÜL'ÜN DOSYASI NEDEN KAYBOLDU ADLıYEDE? KıM KAYBETTı?
HER ZAMAN KAN KOKUSU ALMIş AÇ KURTLAR GıBı TÜRK HALKININ ÜSTÜNE ÇÖKEN, HALKIN EKMEğıNE GÖZ KOYAN ıSTANBUL DÜKALIğI şıMDı SSK'YA BAğKUR'A OLAN HALKIN PRıM BORÇLERI ıÇıN AF GELıRKEN, NEDEN şıDDETLE KARşI ÇIKIYOR? AKP SEÇıM YATIRIMI YAPARKEN TÜSıAD'IN RESTıNDE BU MU VAR?
AKP ıKTıDARININ BEş YILLIK DÖNEMıNDE YURTDIşINDAN ıTHAL EDıLEREK 29 MıLYAR DOLARLIK PETROLÜN NEDEN SADECE 9 MıLYAR DOLARI GÜMRÜKTEN GEÇTı? BU AKARYAKIT KAÇAKÇILIğININ ARKASINDA HANGı FıRMALAR VAR, KıMLER VAR? SıYASET BURADAN NEMALANIYOR MU?
BU DıNLEME REZALETLERı ARKASINDA NE YATIYOR? SUYUN ALTINDA NELER VAR? 1 HAZıRAN'DA BÜTÜN BUNLARI AÇIKLAYACAğIM, TÜRKıYE DERıNDEN SARSILACAK

 

 
 
mod_vvisit_counterBugün15
mod_vvisit_counterDün2283
mod_vvisit_counterBu hafta11698
mod_vvisit_counterBu ay16680
mod_vvisit_counterTüm2825480